Dasa Adhesive Hose 5500mm
Over Dasa Adhesive Hose 5500mm
Dasa Spuitslang 5500 mm voor contactlijm
Deze industrieel ontwikkelde spuitslang van 5500 mm is bedoeld voor het nauwkeurig verwerken van primer en contactlijm uit drukvaten. De slang is ontworpen voor aansluiting op spuitpistolen en ondersteunt een soepel en efficiënt verwerkingsproces. Dankzij de lengte van 5,5 meter is de slang geschikt voor werkzaamheden aan dakbedekking, isolatie en vloeren.
Voordelen en kenmerken
- Lengte van 5500 mm (5,5 meter)
- Speciaal ontwikkeld voor industriële toepassingen
- Voor het verwerken van primer en contactlijm uit drukvaten
- Ontworpen voor aansluiting op spuitpistolen
- Geschikt voor dakbedekking, isolatie en vloertoepassingen
- Ontwikkeld met aandacht voor veiligheid, duurzaamheid en kracht
Voor verschillende toepassingen
De spuitslang is geschikt voor werkzaamheden in de dakbedekking, isolatie en vloerbranche. De lengte biedt bewegingsruimte bij het aanbrengen van primer en contactlijm vanuit een drukvat.
Ontworpen voor professioneel gebruik
De industriële uitvoering is ontwikkeld met aandacht voor veiligheid en duurzaamheid. In combinatie met een geschikt spuitpistool ondersteunt de slang een efficiënt verwerkingsproces.

